وکیل چک

وکیل چک

وکیل چک فردیست که در امور حقوقی مربوط به بانک و چک، تسلط کامل دارد و برای مشکلات رایج بانکی مثل دفاع دربرابر چک برگشتی، مفقودی چک، چک بی‌محل، چک صیادی و… اشاره کرد. شما می‌توانید در زمانی که نیاز دارید به صورت آنلاین کمک حقوقی دریافت کنید. در این مشاوره حقوقی مجاز هستید تا با یک وکیل چک در تهران چت کنید و سوال حقوقی خود را بپرسید و بلافاصله در قانون چک راه‌حل مناسب خود را دریافت کنید. مجموعه آوای وکلا، این جلسه مشاوره را به‌صورت آنلاین در قالب وویس‌کال یا ویدئوکال و یا به‌صورت چت و همچنین به‌صورت آفلاین درقالب تلفنی یا حضوری به شما عزیزان مشاوره میدهد و خدمات وکیل چک صیادی می‌توانید آن را در قسمت  بیابید. لطفاً هنگام رزرو خدمات حقوقی آنلاین خود، راه ارتباطی ترجیحی را با ما تأیید کنید.

ما دریافت پاسخ آنلاین از یک وکیل چک را سریع و آسان می‌کنیم. در مقایسه با مشاوره حقوقی رایگان، ما در قبال مشاوره حقوقی حرفه‌ای که طبق قوانین چک از ما دریافت خواهید کرد، مسئولیت کامل داریم. با اطمینان یک سوال بپرسید. ما از حریم خصوصی شما محافظت می‌کنیم و اطلاعات شما را ایمن نگه می‌داریم.

چک چیست؟

چک اوراقی بهادار محسوب می‌شود که بر اساس قانون چک و تجارت نوشته می‌شود که شخص در قبال افتتاح حساب جاری از بانک دریافت می‌کند و به پشتوانه موجودی در آن حساب بانکی، مندرجات آن‌را تکمیل کرده و به بانک مربوطه، مجوز دریافت‌وجه و پرداخت آن‌را به شخص موردنظر و یا شخص ثالثی اعطا می‌کند. برای آشنایی با انواع چک به صفحه «انواع چک و قوانین مربوط به نقدینگی چک» مراجعه نمایید. در مجموعه آوای وکلا بهترین وکیل چک برگشتی در تهران در خدمت شماست و کافیست با تیم آوای وکلا تماس بگیرید.

وکیل چک صیادی

چک صیادی چکی است که در آن شناسه 16 صیاد قرار می‌گیرند که پیگیری آن بسیار راحت تر بوده و در نسل جدید چک‌های بانکی قرار می‌گیرند. این‌گونه چک‌های صیادی بسیار احتمال کمی برای کلاهبرداری دارند چون پیگیری آن بسیار سریع‌تر و بهتر انجام می‌گیرد. وکیل چک صیادی به شما کمک می‌کند تا روند پیگیری خود را سریع‌تر انجام داده و زودتر به نتیجه برسید.

مسائل و قوانین مربوط به چک

امروزه اکثر دعاوی حوققی مربوط به چک در خصوص موارد زیر است:

مطالبه وجه چک ، استرداد لاشه مربوط به چک و ابطال چک قانونی از این‌گونه دعاوی شاخص مطروحه در دادگاه به حساب می‌آید اما باید توجه داشت چک دارای دو وجه حقوقی و کیفری نیز می‌باشد. وکلای کیفری افرادی هسند که به مسئل حقوقی و کیفری تسلط دارند که می‌توانید بهترین وکلای کیفری در تهران را در صفحه مربوط به آن جستجو کرده و درباره آن بخوانید.

پرونده‌های مربوط به چک و سفته

امروزه در فضای بازار و بورس، بیشتر معاملاتی که انجام می‌شود از طریق اسناد تجاری مانند چک و سفته انجام می‌شود. اما متاسفانه به دلیل عدم وجود نقدینگی و همچنین رکود اقتصادی در بازار، بسیاری از چک‌ها به دلیل عدم موجودی فرد نقد نمی‌شوند. در این شرایط، وکیل چک در تهران و یا وکیل سفته به دلیل آگاهی حقوقی و وکالتی و نیز آشنایی با روند دادگاه و مراحل قانونی و نحوه مطالبه وجه اسناد مالی می‌تواند حقوق از دست رفته طلبکار را به‌خوبی زنده نماید. بسیاری از موکلین در تماس با گروه آوای وکلا به دنبال وکیل چک برگشتی در تهران و کرج هستند. برای آشنایی با انواع راه‌های وصول چک از راه‌های قانونی می‌توانید در وبلاگ آوای وکلا مطالعه کرده و درباره آن اطلاعات مفیدی کسب نمایید.

ویژگی‌های وکیل چک و سفته

در حرفه وکالت به دلیل پیچیدگی و تنوع موضوعی، معمولا وکلا زمینه تخصصی را برای کار و فعالیت حقوقی و یا کیفری انتخاب می‌کنند. وکیل مالی یا چک، سفته و اسناد تجاری، وکیلی است که به طور تخصصی در زمینه دعاوی مالی اسناد تجاری فعالیت دارد و در این امور تسلط بسیار بالایی دارد و می‌‌تواند در زمینه مطالبه وجه چک و سفته، مطالبه وجه بر مبنای رسید عادی، مطالبه ثمن معامله، صدور قرار تامین خواسته و… فعالیت نماید. وکیل چک برگشتی در تهران نیز می‌تواند در زمینه چک‌های برگشتی به شما مشاوره و یاری دهد.

ویژگی‌های وکیل چک

 1. تسلط به انواع اسناد تجاری و رسمی‌مانند چک، سفته و…
 2. تسلط و مهارت دفاع در چک کیفری و جلوگیری از حقوقی شدن چک
 3. تسلط بر فرایند صدور قرار تامین خواسته
 4. دفاع مدبرانه در جلسه دادگاه و پیگیری مناسب پرونده

وکیل چک در غرب تهران

این روزها همگی خواسته یا ناخواسته با چک سر و کار داریم، بدون آن‌که از قوانین آن آگاهی داشته باشیم. اکثر افراد و تجار کار خود را با چک پیش می‌برند، گاهی آشنایی نداشتن آن‌ها با مقررات دسته‌چک منجر به بروز مشکلاتی شده و آن‌ها را راهی زندان می‌کند. بهتر است قبل از گرفتن دسته‌چک برای کارهای خود با قوانین و مقررات آن آشنا شوید تا سر و کار شما به وکیل چک نیفتد.

در تعریف این سند تجاری می‌توان گفت سندی است که طبق آن صاحب حساب بانکی، با کشیدن یک برگ چک یا صدور چک، قابلیت برداشت پول از حساب بانکی خود یا دیگری را دارد. مهم‌‌ترین نکته در رابطه با چک آن است که یک سند تجاری محسوب شده و بعد از برات و سفته جانشین پول به حساب می‌آید. درنتیجه قبل از اقدام به استفاده از چک نیاز است که با یک موسسه حقوقی مشورت داشته باشیم تا مشکلی پیش نیاید. در این محتوا تلاش خواهیم کرد تا به سوالات شما در زمینه وکیل چک و مسائل مربوط به آن پاسخ دهیم. برای پیش‌گیری از بروز مشکلات مربوط به چک باید با یک وکیل چک غرب تهران مشاوره گرفت و از تجربه و تخصص آن‌ها در این زمینه استفاده نمود.

بهترین وکیل چک در تهران

بندهای بالاتر به این موضوع اشاره کردیم که چک جانشین پول نقد است و می‌تواند به صورت ناخواسته برای فرد مشکل ایجاد کند. این روزها شاهد آن هستیم که دعاوی مرتبط با چک برگشتی، فرد را از هستی ساقط کرده است، برای پیش‌گیری از این مشکلات شما باید قوانین چک آشنا باشید یا حداقل از یک مشاوره تخصصی وکیل چکبگیرید. آیا شما از انواع چک‌ها و قوانین مرتبط با آن خبر دارید؟ آیا شما تفاوت چک رمزدار و بین بانکی یا چک تضمین‌شده رمزدار را می‌دانید؟

با توجه به بند بالا به خوبی وجود یک وکیل چک صیادی خوب، برای احقاق حق و وصول چک برگشتی در کنارتان احساس می‌شود تا از خسارت‌های احتمالی پیش‌گیری کند. در سال 97 با اصلاح قانون چک، به محض آن‌که چک به دلیل کسری یا عدم بودجه برگشت داده شود، بانک‌ها با درخواست دارنده چک موظف هستند که آن را در سامانه بانک مرکزی ثبت کنند و کد رهگیری و گواهی عدم پرداخت تحویل دارنده چک را اطلاع بدهند.

با این کار تمام حساب‌های بانکی فرد صادرکننده چک مسدود و تمامی خدمات بانکی او نیز متوقف می‌شود، درصورت بروز چنین مشکلی باید از یک وکیل مجرب کمک بگیرید. پیشنهاد ما به شما گرفتن مشاوره از وکلای چک موسسه حقوقی آوای وکلا است، این موسسه حقوقی با ارائه راه‌کارهای عالی به شما در احقاق حق‌تان کمک خواهد کرد. دانستن این نکته هم خالی از لطف نیست که این موسسه می‌تواند بهترین مشاوره آنلاین، تلفنی و حضوری را به شما ارائه کند. پیشنهاد می‌کنیم برای درخواست مشاوره «بهترین وکیل تلفنی در تهران» با شماره‌های مجموعه تماس بگیرید.

وکیل چک برگشتی در تهران

چک را نوشته‌ای تعریف می‌کنند که به موجب آن، صادرکننده وجوهی را نزد محال علیه دارد و به صورت کل یا گاهی مسترد یا به دیگری واگذار می‌شود. از سویی دیگر می‌توان این‌گونه معنا کرد که چک با وجود یک فرم خاص به صادرکننده اجازه می‌دهد تا با تکمیل آن، آن را به شخص دیگری دهد تا با ارائه به بانک از میزان موجودی حساب شخص صادرکننده، مبلغ مندرج در چک را دریافت کند. توجه داشته باشید که هنگام تکمیل برگه چک می‌توانید تاریخی در آن قید نکنید که ممکن است در آینده شما را دچار مشکل کند. برای آن‌که دچار خسارت‌های مالی در زمینه برگشت چک نشوید از وکیل چک برگشتی در پیش بردن کارهایتان استفاده کنید. مجموعه آوای وکلا می‌تواند در زمینه وکیل چک برگشتی در تهران بسیاری ازمشکلات شما را حل کند.

با افزایش نرخ صدور چک و استفاده بی‌رویه از برگه‌های آن توسط افراد نا‌آگاه، قانون چک اصلاحیات قابل توجهی در رابطه با استفاده از آن انجام داد، به عنوان مثال در صورت کسری یا عدم بودجه در حساب شخص صادرکننده، بانک در اقدامی فوری تمامی حساب‌ها و خدمات بانکی او را متوقف می‌کند. یکی دیگر از اصلاحیات آن است که فرد دیگر با توجه به اعتبار، تراکنش مالی و دریافت گزارش رتبه‌بندی اعتباری قادر به دریافت دسته‌چک خواهد بود.

 • مهم‌ترین موارد نیاز به وکیل چک برگشتی
 • چک سفید امضا
 • چک بدون تاریخ
 • وصول چک منوط به شرط خاصی
 • چک تضمین من‌باب تعهد یا معامله

هزینه وکیل برای چک برگشتی

هزینه به کارگیری وکیل چک بسیار متغیر است؛ چرا که باید مشکلات مربوط به چک را بررسی و حل کند. این بررسی‌ها گاهی زمان زیادی از وکیل چک برگشتی می‌گیرد، به همین‌خاطر او قبل از گرفتن پرونده و اعلام هزینه، موارد زیر را بررسی می‌کند:

 • نوع پرونده
 •  مبلغ چک
 •  سختی کار
 • تلاش وکیل
 • تخصص و سابقه خود

این را در نظر داشته باشید که چک جز اسناد تجاری محسوب می‌شود و نیازمند ابطال تمبر و پرداخت مالیات بالا برای وکلا است، بنابراین حق‌الوکاله آن‌ها بر اساس مبلغ مندرج در چک تعیین می‌شود که معمولا چیزی بین سه الی ده درصد از مبلغ مندرج در چک است. سوالات خود را مربوط به وکیل در مورد چک برگشتی را می‌‌توانید با وکلای متخصص و مجرب موسسه حقوقی آوا مطرح نمایید. هزینه وکیل برای چک برگشتی بسیار می‌تواند متفاوت باشد که البته این هزینه نسبت به تخصص و سابقه آن‌ها متغیر است.

وکیل برای چک سرقتی

این روزها صدور یک برگ چک کاری ساده و آسان به نظر می‌رسد؛ چرا که تنها کافیست فرد صادرکننده مبلغ و تاریخ را تکمیل و در نهایت امضا کند، اما گاهی اتفاقات ناخواسته مانع پیش رفتن کارهای فرد می‌شود. به عنوان مثال مفقود شدن یا سرقت چک از آن اتفاقات است که منجربه ضرر و زیان‌های احتمالی فرد می‌شود. در صورت بروز چنین مشکلی برای شما بهتر است که با یک وکیل برای چک سرقتی صحبت داشته باشید تا پرونده شما را هر چه زودتر در دست بگیرد.
وکیل برای چک سرقتی برای جلوگیری از مشکلات پیش‌آمده باید با مراجعه به بانک، سرقت چک را اعلام کند. او در مرحله بعد باید عدم دستور پرداخت از طرف بانک را تقدیم مراجع قضایی کند. بعد از اقدام‌های صورت‌گرفته وکیل چک ظرف یک هفته اقدام به طرح شکایت می‌کند.در انتها باید پس از دستور عدم پرداخت گواهی طرح شکایت در مراجع قضایی را به بانک ارائه دهد تا فرد صادرکننده چک دچار زیان‌های مالی نشود.

با در نظر گرفتن این نکته که این کارها زمان‌بر است، پیشنهاد ما به شما مشورت با وکلای چک سرقتی موسسه حقوقی آوای وکلاست که بهترین پیشنهادها را به شما ارائه دهند، توجه داشته باشید که آن‌ها می‌توانند بهترین وکیل چک سرقتی را در تهران به شما معرفی کنند. همچنین می‌توانید برای مشاهده اصلی‌ترین خدمات دعاوی حقوقی به صفحه مربوط به آن مراجعه نمایید.

وکیل مخصوص چک

تخصص وکالت بسیار گسترده است. از وکالت در مسائل خانوادگی و طلاق و حضانت تا مسائل حقوقی و کیفری. مجموعه آوای وکلا با گردآوری وکلای درجه‌یک این تضمین را به شما می‌دهد تا تمام تلاش خود را در جهت موفقیت پرونده شما در دادگاه انجام دهند. همچنین شما می‌توانید با درخواست مشاوره از تیم آوای وکلا، وکیل تخصصی نسبت به خود انتخاب کنید. مشاوره تخصصی تلفنی، یکی از بهترین و محبوب‌ترین انواع سرویس در این مجموعه است که به بسیاری از سوالات شما پاسخ داده خواهد شد.

وکیل چک آنلاین

در وب‌سایت آوای وکلا می‌توانید از خدمات وکیل چک آنلاین نیز بهره‌مند شوید و با یک وکیل چک انلاین تخصصی مشاوره بگیرید. برخی از مشکلات مربوط به به چک‌ها با یک مشاوره از وکیل چک انلاین قابل‌حل است و دیگر نیاز به اقدامات پیچیده نیست.

وکیل سفته

این روزها اکثر افراد با توجه به عدم نقدینگی در جامعه، از سفته استفاده می‌کنند. غافل از آن‌که سفته خود جانشین پول نقد است! آری سفته می‌تواند مشکلاتی را برای فرد به وجود بیاورد که حتی به ذهن او خطور نکند. سفته نوشته‌ای است که به واسطه آن فرد متعهد می‌شود در زمانی مشخص، مبلغ تعیین‌شده را به فرد ذکر شده در سفته تحویل دهد. این نکته را همواره به خاطر داشته باشید که سفته باید دارای امضای تعهد تعیین‌کننده، مبلغ تعهد شده، تاریخ و گیرنده وجه باشد. در صورت عدم آگاهی در استفاده از سفته، می‌تواند برای فرد مشکل ایجاد کند. وکیل چک برگشتی در تهران و همچنین وکلای مشکلات مربوط به سفته باید می‌توانند در این حوزه مشاوره‌های تخصصی به شما ارائه کنند.

با توجه به انواع سفته‌ها و روش‌های وصول متفاوت بهتر آن است که تنهایی برای پیش بردن پرونده سفته‌تان اقدام نکنید و از یک موسسه حقوقی خوب در این زمینه کمک بگیرید. مانند همیشه پیشنهاد ما به شما مشورت با وکیل سفته موسسه حقوقی آوای وکلا است؛ چرا که شما می‌توانید تمامی سوالات خود را در ارتباط با سفته و هزینه وکیل سفته را از آن‌ها بپرسید. مشاوره با یک وکیل سفته می‌تواند بسیاری از مشکلات شما را حل نماید.

بهترین وکیل در شهر اسلامشهر

برای من شما و هر انسان دیگری احتمال ایجاد شدن دعاوی حقوقی وجود دارد. حل پرونده های قانونی در دادگاه چه کوچک و چه بزرگ به طول می انجامد و برای به سرانجام رسیدن آن ها به قوانین و مقررات و تبصره های بسیار زیادی نیاز است که همه ما به آن ها واقف نیستیم و نمی دانیم که چگونه آن ها را عنوان کنیم یا از کجا استخراج نماییم.همان طور که می دانید وجود وکیلان در دنیای امروز بسیار مهم و ضروری است. زیرا حل پرونده های قانونی در دادگاه چه کوچک و چه بزرگ به طول می انجامد و برای به سرانجام رسیدن آن ها به قوانین و مقررات و تبصره های بسیار زیادی نیاز است که همه ما به آن ها واقف نیستیم و نمی دانید که چگونه آن ها را عنوان کنیم یا از کجا استخراج نماییم. اما وکیلان به همه این قوانین و مقررات و تبصره ها تسلط دارند و هر زمان که لازم باشد می ‌توانند از آن ها استفاده کنند. بنابراین می ‌توان فهمید که نتیجه دادگاه وابسته به انتخاب وکیل پایه یک دادگستری است بنابراین بهتر است اگر در اسلامشهر زندگی می کنید به دنبال بهترین وکیل در اسلامشهر باشید. در این صورت نتیجه دادگاه به نفع شما تمام خواهد شد. از این ‌رو توجه شما را برای اطلاعات بیش تر به ادامه مطلب جلب می کنیم.

مشاوره حقوقی

تنظیم دادخواست و شکواییه

تنظیم لوایح حقوقی

قبول وکالت در انواع موارد

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با رویکردی متفاوت پنج سال در اسلامشهر فعالیت مستمر داشته است.

آدرس : اسلامشهر – ابتدا خیابان شهید یوسف داداشی

وکیل مواد مخدر

متاسفانه در کشور ایران و در شهر اسلامشهر میزان مصرف مواد مخدر و قاچاق مواد مخدر به شدت افزایش یافته است و به طبع پرونده های جدیدی مربوط به مواد مخدر در دادگا های اسلامشهر ثبت شده است. پرونده های مواد مخدر در دادگاه انقلاب هر استان بررسی می شود. چون این پرونده ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند در دادگاه انقلاب بررسی می شوند. وکیل مواد مخدر گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در پرونده های مربوط به مواد مخدر در اسلامشهر پنج سال سابقه فعالیت دارد.

وکیل پایه یک دادگستری در اسلامشهر

وکیلی که بتواند به جایگاه پایه یک دادگستری برسد قطعاً تلاش بسیار زیادی نموده زیرا دست یافتن به چنین جایگاهی ساده نیست و علاوه بر تحصیل در رشته حقوق بهترین دانشگاه باید تجربه و آزمون و آموزش های مختلف ببیند تا بتواند به این جایگاه دست یابد. گذشته از این موضوع وکیل دادگستری در اسلامشهر در زمینه های مختلفی فعالیت می کند. زیاد تجربه و تخصص و سابقه خود را به پرونده ‌های زیادی گذرانده است. از این رو شما برای حل انواع پرونده های خود باید به وکیل متخصص در اسلامشهر مراجعه نمایید. وکیلان متخصص در اسلامشهر در موارد زیر فعالیت می کنند:

 • وکیل خانواده در اسلامشهر
 • وکیل طلاق در اسلامشهر
 • وکیل مواد مخدر در اسلامشهر
 • وکیل ملکی در اسلامشهر
 • وکیل کیفری در اسلامشهر

وکیل خانواده تمامی پرونده های حقوقی خانواده را مدیریت می کند. افراد در صورت وجود عدم تمایل به ادامه زندگی مشترک به دنبال وکیل طلاق بروند و با رضایت کامل از هم جدا شوند. در زمینه مواد مخدر وکیل سعی می کند که مجازات مو کلش در کم ترین حد ممکن صادر شود. البته که حل و فصل پرونده های کیفری و ملکی هم با توجه و تمرکز وکیل می تواند به بهترین نحو ممکن به نتیجه برسد.

وکیل ملکی در اسلامشهر

به آن دسته از دعاوی حقوقی و کیفری که به نوعی موضوع آنها املاک است، دعاوی ملکی گفته می‌شود. بسیاری از دعاوی مطرح شده در شعب مختلف دادگستری مربوط به دعاوی ملکی می باشند. این نوع دعاوی علی الاصول در محل وقوع ملک مطرح می شوند. دعاوی ملکی یک نوع دعاوی مالی می باشند، که اگر در این. علوی شکست بخورید، ضرر های مالی زیادی برایتان ایجاد می شود بهترین راه کمک گرفتن از وکیل ملکی است.

وکیل کیفری در اسلامشهر

شکایت کیفری به نوعی از شکایت اطلاق می شود که بر خلاف شخصی که ارتکاب به عمل خلاف قانون نموده تنظیم شده و قانون وی را مجرم دانسته و برای فرد مجرم مجازات در نظر گرفته است. شما برای شکایت کیفری یا دفاع از خود در برابر شکایت کیفری به دانش و علم زیادی نیاز دارید تا بتوانید از حق و حقوق خود دفاع کنید. میتوانید با  وکیل کیفری با ما در  تماس بگیرید.

وکیل اسلامشهروکیل چک

اخذ سند رسمی برای املاک محدوده اسلامشهربهترین وکیل اسلامشهربهترین وکیل حقوقی محدوده چهاردانگهبهترین وکیل محدوده اسلامشهربهترین وکیل محدوده رباط کریمتنظیم دادخواست محدوده اسلامشهرتنظیم قراردادهای حقوقی محدوده اسلامشهرحرفه ای ترین وکیل محدوده اسلامشهردفتر وکالت محدوده اسلامشهردفتر وکالت محدوده رباط کریمقبول وکالت دعاوی ثبتی محدوده اسلامشهرقبول وکالت دعاوی جهیزیه محدوده اسلامشهرقبول وکالت دعاوی حقوقی محدوده اسلامشهرقبول وکالت دعاوی خانوادگی محدوده اسلامشهرقبول وکالت دعاوی طلاق محدوده اسلامشهرقبول وکالت دعاوی نفقه محدوده اسلامشهروکیل پیگیر محدوده اسلامشهروکیل خانم در اسلامشهروکیل خانواده اسلامشهروکیل دلسوز محدوده اسلامشهروکیل مجرب محدوده اسلامشهر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *